top of page

Kundalini joga

"Kundalini joga - tai savęs atskleidimas, kad atrastumėte savo potencialą ir gyvybinę jėgą ir pasiektumėte savo dorybes. Niekas neateina iš išorės. Pasistenkite tai suprasti. Viskas yra jumyse. Jūs esate savo tobulumo lobynas."

Yogi Bhajan

kundalini-yoga-as-taught-by-yogi-bhajan_

Kundalini joga padeda

Nauda

Plėsti sąmonę, sumažinti stresą, pajusti vidinę pusiausvyrą ir ramybę, skatinti kūrybiškumą, vystyti intuiciją, aktyvinti energetinius kūno  centrus (čakras)

Tvarkyti fizinio kūno problemas: nugaros, stuburo, galvos, dubens, klubų, pilvo ir kiti kūno skausmai

Skatinti dvasinį augimą. Praktikuojant reguliariai galima pajusti ryšį su savo aukštesniuoju AŠ

Gyan Mudra

4 žingsnių Sielos kelias

Individuali kundalini jogos ir numerologijos programa

01

Numerologijos analizė

Pagal jogiškosios numerologijos principus analizuojamas asmenybės sielos kelias, sielos užduotys ir savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį šiame gyvenimo etape bei atliekant kundalini jogos praktikas. Trukmė: 1-1,5 val. gyvai arba nuotoliniu būdu. 

Kaina 100 Eur.

03

10 kundalini jogos sesijų

Pagal individualiai sudarytą pratimų kompleksą -  kriją - dirbame su atitinkama Jūsų užklausa ir sielos užduotimis, išanalizuotas po numerologijos sesijos, reguliariai  susitinkame kartu ir atliekame atitinkamas kundalini jogos praktikas. 

Trukmė: 10 sesijų, intensyvumą pasirenkame pagal kliento poreikį, gyvai arba nuotoliniu būdu.

1 sesijos kaina 50 Eur.

02

Krijos sudarymas

Sudaroma krija - individualus pratimų kompleksas pagal atitinkamas Jūsų užklausas, sveikatos būseną ir sielos užduotis, išanalizuotas po numerologijos sesijos.​ Trukmė: 1 val. nuotoliniu būdu arba gyvai.

Kaina 100 Eur.

04

Palaikanti sesija

Praėjus kundalini jogos praktikų ciklą susitinkame aptarti rezultatus ir  tolimesnes Sielos kelio kryptis. Priklausomai nuo užklausos poreikio, galima pasirinkti konsultacijos tipą:

  • Vertybėmis grįstos psichologijos konsultacija

  • Koučingo sesija

  • Mentorystės sesija

  • Sapno analizė

  • Konsultacija su Lilos korta

  • Lila žaidimas

Programa

Programą veda

Gintas Ramanauskas

Kundalini jogos instruktorius, praktikuojantis 10 metų, jogiškosios numerologijos konsultantas, vertybėmis grįstos psichologijos konsultantas, dvasinio koučingo specialistas, mentorius, transformuojančio žaidimo Lila vedlys, sapnų reikšmių tyrinėtojas ir konsultantas.

+370 640 88991

ongram8@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram
330920254_2828396907293841_6084787227673180112_n.jpg
Gintas
photo_2023-08-27_16-47-22_edited.jpg

Kvietimas

Nemokama susipažinimo sesija

Norėdami sužinoti plačiau apie programą arba gauti daugiau informacijos apie individualias kundalini jogos praktikos galimybes, kviečiu susisiekti, susipažinti, aptarti Jūsų situaciją, su kuria šiuo metu susiduriate, daugiau sužinoti apie kundalini jogą, gauti daugiau informacijos, ar galime toliau bendradarbiauti, ar norite pradėti kundalini jogos kelionę ir Sielos kelią ir išspręsti dabartinius gyvenimo iššūkius.

Trukmė: 30 min. Nuotoliniu būdu

Registracija nemokamai susipažinimo konsultacijai:

+370 640 88991

ongram8@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram
Kvietimas

Nemokamos kundalini jogos sesijos

Tarnystė

Kviečiu Jus prisijungti prie nemokamai vedamų kundalini jogos sesijų, kurios vyksta pirmadieniais nuo 7:00 ryto iki 8:00 nuotoliniu būdu grupėje per Telegram. Tai yra mano nuoširdi tarnystė žmonėms, norint pasidalinti šia nuostabia praktika ir padėti Jums pradėti savo savaitę su energija, ramybe ir naujomis galimybėmis. 

Nemokamai

Judita

Labai dekoju Gintai uz sesija.Man buvo begaliniai idomi saves pazinimo ir atradimo kelione.Dekinga uz pasitikejima Tavim, nes be jo, man butu sunku atsiverti ir patiketi savo problemas Tau.Labai profesionaliai ivedei mane i busena, kurioje pati pamaciau savo pykti, agresija ir kontrole.Netiketas atradimas ir supratimas, kad Gyvenimas yra pats didziausias Mokytojas…Isgyventi ir pamatyti save is šono, buvo sunku…labai negrazu…Aciu, kad parodei.Taigi, ivyko transformacija, kurios pasekme užsipildymas šviesos ir meiles..Puikus darbas Gintai🙏Einu su meile apsikabinti dukrytes…❤️

Olga K.

Gintas! Dėkoju Dievui, kuris atsiuntė tave man sunkiu metu! Pasižymi nuostabia ramybės ir priėmimo savybe, tavo kompanijoje lengva būti savimi, saugiai atsiverti, jaučiant tavo palaikymą! Moki sukurti pasitikėjimo erdvę, kurioje radau daug atsakymų į savo klausimus, giliau supratau save ir savo sielos užduotis! Tu man padėjai daugybe psichologinių technikų ir priemonių, bet dar labiau savo širdies šiluma ir išmintimi, gebėjimu suteikti viltį! Man asmeniškai jogos užsiėmimai, kuriuos vedei kartu su manimi, išgelbėjo gyvybę, išvedė iš nevilties būsenos, mūsų psichologiniai užsiėmimai buvo labai produktyvūs – po kiekvieno buvo gilus suvokimas ir pokyčiai! O ypač noriu padėkoti už žaidimą Lila, kuriame atradau tai, kas man gyvenime tikrai trukdė, bet ko visiškai nepastebėjau!! Linkiu tavo pagalbos, tavo paslaugų daugeliui žmonių, kuriems to reikia! Ačiū, kad esi, klestėjimo ir sėkmės tau!🙏❤️

Olga B.

Labas rytas, Gintai, iškilo poreikis vis labiau tau išsakyti 🙏❤️🙏 dėkingumą ir įvertinimą už žaidimą kaip savęs pažinimo įrankį ir už PALAIKYMĄ pakeliui. Žaidimo pradėti procesai tęsiasi (ilgai ieškojau frazės, kuri apibūdintų tai, kas dabar vyksta manyje ir su manimi)... Atsistojau ties tuo: „Ir... net DALYKAI, kurių negali būti, viena diena GALI BŪTI!"
Būtent taip, ir skirtingose ​​plotmėse... Stebiu, matau + gyvenu kūno lygmeniu: kaip viskas keičiasi: - realybė, jausmai, pojūčiai iš minčių skambesio, ištartų žodžių atgarsio. LILA, iš suvokimų, idėjų, nuolat vyksta vidinis bangų-spiralės srautas į visas puses, ir tai ištirpdo gnybtus, įtampą... visur nuo pėdų iki galvos, veido, žandikaulių, ausų,  akys, pakaušis, sąnariai, raumenys - visur judesiai (kartais su spragtelėjimais, ūžesiais) - jausmas, kad kūnas atgimsta, tiesiogine prasme išsivaduoja nuo visko, kas nereikalinga, žalinga, trukdo, uždaro mane nuo tikrosios aš, TOS, kurią KŪRĖJAS numatė patikėdamas man moterišką kūną šiame įsikūnijime... Viskas, kas dabar išeina, buvo užtemdyta -iškreipta ir sulaužė tyrumą ir nesugadintą KŪRĖJO BESĄLYGĖS MEILĖS tėkmę, kuri YRA. VISADA, VISUR. Leidžiu GYVENIMUI ir MEILEI tekėti per mane pagal JO SUPROJEKTĄ. Buvo svarbu įtvirtinti (pagal tavo patarimą) jausmus, mintis... Aš taip pat tęsiu 100 sielos norų sąrašą...

Lila

Jums taip pat gali būti aktualu

Transformacinis Lila žaidimas grupei

Kas yra Lila?

Lila - tai žaidimas, kurį sudaro Lilos žaidimo laukas, jame 72 langeliai, kuriuose užkoduotos įvairios žmogaus vidinės būsenos į kurias jis gali patekti spręsdamas savo klausimą. Šis žaidimas padeda  žmonėms giliau pažinti save, atrasti savo emocijas, reakcijas ir vertybes.

Nuotoliniu būdu dalyvių skaičius: iki 5.

Gyvai dalyvių skaičius iki 10.

Daugiau informacijos: 

+370 640 88991

ongram8@gmail.com

Maria Propletova

Ačiū @GintasRama už Lila žaidimą, kurį man teko žaisti. Jūs esate geriausias šio nepaprasto ir kerinčio pasaulio vedlys! Paslapčių pasaulis ir savęs pažinimas, savas kelias. Dabar man buvo atskleista tiek daug. Dabar daug geriau suprantu, kaip judėti tikslo link. Mano žaidimas truko 3 susitikimus ir visą laiką Gintas buvo kantriai su manimi, viską aiškino ir padėjo suprasti mano proto ir likimo subtilybes! Visiems rekomenduoju bent kartą gyvenime pažaisti Lilą, pamatyti šį grožį ir magiją. O Gintą rekomenduoju kaip nuostabų ir išmintingą vedlį! 🙏🏻❤️

Ekaterina Sidorenko

Gero laiko visiems, draugai! 🙏 Nuoširdžiai dėkoju Gintui už Lila žaidimo vedimą, jis yra neįtikėtinas gidas! Labai ilgai svajojau žaisti šį žaidimą, bet nemaniau, kad yra internetinis jo įgyvendinimo formatas. Žaidimas yra labai gilus, transformuojantis, leido man atpažinti daugybę mano klaidingų gyvenimo scenarijų, kurie mane riboja, trukdo saviraiškai ir suvokimui. Žaidimo metu išsakiau žingsnius, kaip išsisuksiu iš scenarijų, į ką atkreipti dėmesį, kaip noriu kitaip. Gintas uždavė klausimus, kurie padėjo man gilintis į save, pateikė pavyzdžių, kurie man labai padėjo susivokti. Žaidimo vedimas buvo labai rūpestingas, Gintas davė laiko pagalvoti, išsikalbėti, neskubėjo, kas man buvo labai svarbu, nes. kartais net nebuvo vidinio pasirengimo eiti toliau, mesti kauliuką. Po žaidimo jaučiuosi įkvėpta, lengva ir leidžiu sau būti laiminga! Dar kartą dėkoju Gintui už išgyventą patirtį ir tokį gilų kontaktą su žaidimu! Linkiu ir toliau sėkmės jį įgyvendinant! Ir aš rekomenduoju tai visiems! Lila reikalauja daug laiko, bet tai labai verta!!!

Irina Remontova

Kolegos, gero laiko! Dalinuosi savo įspūdžiais apie LILA ir noriu padėkoti Gintui – staiga dar kam nors bus įdomu tai išbandyti. ;) Gintai, noriu padėkoti už galimybę žaisti Lilą! Pasakyti, kad man patiko ir buvo naudinga, būtų per maža. Tai buvo mano pirmoji patirtis ir pojūčiai pranoko visus lūkesčius. Aiškiai supratau smulkesnius kaklo skausmo priežasties taškus, o skausmas, beje, po kelių dienų dingo. Visos 6 valandos buvimo žaidime man prabėgo gana greitai, ir tai nepaisant to, kad užstrigau ir pirmąsias 4 valandas visą laiką vaikščiojau ratu. Jūsų dėka sužinojau apie save daug naujo, o ši nauja buvo tokia, kad nelabai norėjau į tai žiūrėti; bet kai pavyko priimti, žaidimas buvo išleistas. Man labai patiko tavo stilius, kažkoks išmintingas pamatuotas priėmimo akompanimentas. Esu labai dėkinga Jums ir už pasitikėjimo ir palaikymo atmosferą, kurią sukūrėte tarp žaidėjų. Žaidimas, žinoma, neleidžia nutolti nuo tiesos, nepriima melo, ir aš matau tame didelę vertę. Įprastoje sesijoje vargu ar būčiau galėjusi taip giliai įsigilinti, bet čia Lila grįžta į langelius, ir nėra išeities, kaip tik pažvelgti į tiesą ir dirbti su savimi. 😅 Didžiulis ačiū Jums! 🙏Rekomenduoju visiems! 🙌

Jūs turite suprasti: aš paaukojau tai, ką galėjau pasiekti individualiame plane, tik su vienu tikslu - apmokyti mokytojus vakaruose. Aš dalinuosi šia joga, kad perduočiau aukščiausias žinias, kurias turi žmonija. Jos neįkaiojamos. Tai žmojinos tūkstantmečių istorijos esmė. Aš esu čia tam, kad išswaugoti šias žinias jūsų širdyse taip, kad jos būtų prieinamos vėliau, kada žmonijai jų reikės labiau nei jūs ar aš galiu įsivaizduoti.

Yogi Bhajan

yogi_bhajan-e1417710451587_edited.jpg
bottom of page